Kanal D’de yayınlanacak olan Aşk ve Umut Fragmanı yayınlandı mı? Sorusu, diziyi izlemek isteyen birçok kişinin merak edip araştırdığı konular arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosuyla gözleri üzerine çekmeyi başaran yeni dizinin fragmanı oldukça merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki, Aşk ve Umut oyuncuları kimler? Kanal D’nin yeni dizisi Aşk ve Umut oyuncu kadrosunda kimler var? Aşk ve Umut fragmanı yayınlandı mı?

AŞK VE UMUT OYUNCULARI KİMLER?

Aşk Ve Umut dizisinin oyuncular aşağıda yer almaktadır.

Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül), Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız)

AŞK VE UMUT FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Merakla beklenen Kanal D’de yayınlanacak olan Aşk ve Umut dizisinin fragmanı izleyicileriyle buluştu. Dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz net bir tarih belirtilmedi.

AŞK VE UMUT DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Fragmanı 5 Eylül tarihinde yayınlanmış olan Aşk Ve Umut dizisi, hafta içi her gün izleyicileri ile buluşacak. Dizinin başlangıç tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat dizinin yayın tarihinin ilerleyen günlerde kesinleşeceği tahmin ediliyor.

By admin

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet