Geçtiğimiz haftalarda sızdırılan Assassin’s Creed Mirage‘in Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun satışı tüm ülkelerde açıldı. Ubisoft Store’da 329,00 TL ile satışa sunulan Assassin’s Creed Mirage, 2023 yılında çıkış yapacak.

Ubisoft’un sevilen serisi Assassin’s Creed’in son oyunu Mirage’in çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı oyuncular tarafından merak ediliyor. İşte Assassin’s Creed Mirage hakkında merak edilenler…

ASSASSIN’S CREED MIRAGE KONUSU

Dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ının hareketli sokaklarında gezinirken cevaplar ve adalet arayan kurnaz bir sokak hırsızı olan Basim’in hikâyesini yaşayın. Gizli Olanlar olarak bilinen gizemli, antik bir organizasyon sayesinde, ölümcül bir Usta Suikastçı olacak ve kaderini asla hayal edemeyeceği şekillerde değiştirecek.

15 yıldır bir seriyi tanımlayan ikonik özelliklere ve oynanışa modern bir bakış açısı kazandırın. Parkour şehirde sorunsuz bir şekilde dolaşıyor ve her zamankinden daha fazla içgüdüsel suikastla hedefleri gizlice vuruyor. Sakinleri her hareketinize tepki gösteren inanılmaz derecede yoğun ve canlı bir şehri keşfedin ve Bağdat’ın Altın Çağı’nda maceraya atılırken dört eşsiz bölgenin sırlarını ortaya çıkarın.

ASSASSIN’S CREED MIRAGE NE ZAMAN ÇIKACAK

Geliştirici ekip Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’in çıkış tarihi için net bir tarih vermedi, ancak oyun 2023 yılında çıkış yapacak.

ASSASSIN’S CREED MIRAGE KAÇ TL?

Assassin’s Creed Mirage’in Standart Edition’ı 329,00 TL, Deluxe Edition fiyatı ise 399,99 TL olarak satışa sunuldu.

  • Assassin’s Creed Mirage Standard Edition –329,00 TL
  • Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition – 329,00 TL

By admin

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet