Özellikle Bahreyn, Dubai, Abu Dabi ve Fransa’dan aldığı lisanslarla adını duyuruan Binance ile Gulf Innova şirketinin ortak iştiraki olan Gulf Binance, Tayland Maliye Bakanlığı’ndan lisans almayı başardı.

Binance de resmi internet sitesinden açıklamayı duyururken, ülkede operasyonlarına 2023’ün 4. çeyreği itibarıyla başlayacağını belirtti.

Alınan lisans sayesinde borsa, Tayland Menkul Kıymetler Borsası tarafından regüle edilecek. Yapılan açıklamada Taylandlı kullanıcıların bundan sonra hem regüle hem de güvenli bir şekilde kripto para yatırımları yapabilecekleri belirtildi.

İki şirketin ilk olarak 2022 yılında ortak bir şirket kurma fikri üzerinde anlaştığı belirtilirken, Binance’in kripto uzmanlığıyla Gulf şirketinin Tayland piyasası hakkındaki tecrübelerinin birleştirileceği ifade edildi. Gulf Binance’in ana işlerinden bir tanesi de altyapı hizmetleri sağlamak olacak.

Binance’in Asya ve KuzeyAfrika-Ortadoğu bölgesinden sorumlu başkanı Richard Teng, lisanslı aldıkları için mutlu olduklarını ve Tayland’ın kripto ve blok zinciri teknolojisinde ön plana çıkan ülkelerden biri olduğunu belirtti.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları chat sohbet net Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet