Binance borsasının ABD kolu olan Binance.US, Helium ve Jasmy’yi liste dışı bırakacağını açıkladı. Borsanın açıklamasında iki kripto paranın yatırma işlemlerinin 20 Mart günü sonlandırılacağı belirtildi.

21 Mart günü itibarıyla ise HNT/USD, HNT/USDT, JASMY/USD ve JASMY/USDT işlem çiftleri platformdan kaldırılacak. Çekim işlemlerinin ise devam edeceği kaydedildi ancak ne zamana kadar süreceği konusunda bir tarih belirtilmedi.

İşlemler durdurulduktan sonra bu 4 işlem çiftiyle ilgili verilmiş olan tüm emirler de otomatik olarak kaldırılacak.

Helium’dan açıklama: Hayal kırıklığı…

Helium platformundan yapılan açıklamada ise Binance.US’in bu hamlesinin hayal kırıklığı yarattığı belirtildi. Solana’ya geçişin duyurulmasından hemen sonra gelen bu adımı anlayabildiklerini belirten proje, bu geçişin ise çok önemli olduğunu belirtti.

Helium Vakfı ayrıca Binance.US ile iletişim halinde kalmaya devam edeceklerini ve projenin inisiyatifleriyle ilgili borsaya bilgi vermeyi sürdüreceklerini de kaydetti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Sohbet Sohbet Sohbet com Sohbetci Canlı Sohbet Dünyadan Haberler Makale Dizini Borsa Haberleri Makaleler Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Çevrimiçi haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Makaleler Dizin Makalesi Mobil Sohbet mobil Sohbet Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Ücretsiz Mağaza Haber Times E haber Türk Ücretsiz Geri Bağlantılar 7/24haber Footer Backlink Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizisi Spor Haberleri Kaliteli Backlink Haber Son Dakika Haber Seo Hızları Sohbet Odaları Sohbet Antalya Boya Haber Haber Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Eski Mynet Sohbet Güncel Haberler Çemberleme Makinaları