ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) itirazına rağmen, iflas davası hakimi Michael Wiles geçtiğimiz gün alım sürecine onay vermişti. Ancak hakimin bu onayına şimdi de ABD Adalet Bakanlığı bünyesindeki Mütevelli Heyeti Departmanı’ndan itiraz geldi.

Hakim Wiles: Artık dava süreci durmamalı

Adalet Bakanlığı’nın bu itirazına rağmen hakim Wiles ise son duruşmada artık davanın ilerlemesi gerektiğini belirtti ve süreci durduran bu tür itirazlara adeta üstü kapalı bir şekilde tepki gösterdi:

“Artık iş yapmalıyız. Alacaklı olan ve bizi bekleyen insanlar var. Tüm bu belirsizlikler içinde varlıklarına da erişemiyorlar. Bu varlıklar onların yatırımları… Hayat birikimleri… Artık harekete geçmeliyiz”

Voyager, Terra LUNA çöküşünden sonra 2022’nin haziran ayında iflas etmişti. FTX’in almak istediği şirkete, FTX’in de iflasından sonra Binance.US talip olmuştu. Taraflar, 1.02 milyar dolar karşılığında anlaşma sağlamışlardı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Çemberleme Makinaları