Solana ağına geçmeye hazırlanan ve Binance.US’in liste dışı bırakma hamlesi konusunda “Hayal kırıklığına uğradık” açıklaması yapan Helium’un token’ı HNT, bu kez de Binance’in küresel çaptaki platformu tarafından liste dışı bırakılıyor.

Yapılan açıklamada HNT/BUSD ve WABI/BTC işlem çiftlerinin 24 Mart günü TSİ 06’da borsadan kaldırılacakları ifade edildi. İki kripto paranın yatırma işlemleri de 25 Mart TSİ 06’da kapatılmış olacak. Bu saatten sonra borsaya gönderilen token’lar hesaplara geçmeyecek.

Solana geçişi desteklenecek

Borsa ayrıca Helium’un Solana ağına olan geçişini destekleyeceğini ve bu durumdan ötürü 17 Nisan TSİ 06.00’da HNT çekimlerinin de askıya alınacağının bilgisini verdi. Çekimler 21 Nisan TSİ 06’da yeniden açılacak.

WABI token’daki çekim işlemleri ise 24 Haziran TSİ 06’ya kadar devam edecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları