Nasdaq’ta listelenmiş bir şirket olan Bitcoin madencilik firması TeraWulf, dün çeyrek rakamlarını açıkladı. 2022’nin 4. çeyreğinde 9.6 milyon dolarlık gelir açıklayan şirket, 2022 yılındaki büyük fiyat düşüşlerine rağmen, sıfır karbon ve düşük maliyetli madencilik konusunda önemli ilerlemeler kaydettiğini belirtti.

Hisselerde yüzde 11’lik artış

TeraWulf hisseleri, çeyrek rakamlarının açıklanmasından sonra %11’lik artış gösterdi ve hisse başına fiyat 0.85 dolara kadar çıktı. Hisseler kapanışı ise 0.80 dolardan yaptı.

28 Şubat itibarıyla şirketin hash rate’i saniyede 2.6 exahash olurken, iki tesisteki toplam cihaz sayısının ise 26.000 olduğu bilgisi verildi. Şirket ayrıca madencilik cihaz sayısını da 50.000’e çıkarmak istediğini belirtti.

Yıllık zarar 90 milyon dolar!

4. çeyrekte gelirlerini artırmasına rağmen şirketin yıllık zararı da 91.6 milyon dolar olarak açıklandı. Kasasında sadece 1.3 milyon dolarlık nakit ve nakde denk varlıkların olduğu belirtilen şirket, borçlarını ise Nisan 2024’e kadar yeniden yapılandırdığını açıkladı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları chat sohbet net Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet