CME Group yaptığı açıklamayla kripto para fiyatlandırma verilerine Avalanche, Filecoin ve Tezos’u da eklediğini duyurdu.

Bilindiği gibi oranlar üzerinden trade yapılamıyor ancak bu adım, türev borsasının 2018’de başlattığı Bitcoin vadeli işlemler ürünü gibi, birçok kripto para ürününün de çıkarılması için güven yaratılmış olacak.

Konuyla ilgili konuşan CME’nin küresel kripto para ürünleri yöneticisi Giovanni Vicioso, yeni kripto paraların eklenmesiyle CME’de verileri yayımlanan kripto paraların tüm kripto para ekosisteminin yüzde 92’sini kaplamış olacağını söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

“Bu yeni kıyaslama standardı trader’lara, kurumlara ve diper kullanıcılara çok daha geniş bir kripto para yelpazesi sunacak. Bu kişiler ve kurumlar zaten alışık oldukları bu ürünlerin fiyatlarını çok daha güvenli ve tutarlı bir şekilde kıyaslayabilecek ve takip edebilecekler. Aynı zamanda kendi portföylerinin değerlendirmesini daha az riskli şekilde yapabileekleri gibi bu konuyla bağlantılı ETF’ler de üretebilecekler”

CME’den yapılan açıklamada ayrıca fiyatlamaların Bitstamp, Coinbase, Gemini, itBit, Kraken ve LMAX Digital borsalarının en az 2 tanesinde yapılan işlemler üzerinden elde edileceği de belirtildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet