Call of Duty serisi, yeni Modern Warfare 2 ile tekrardan Steam’e dönüyor. Geçtiğimiz günlerde CoD: Modern Warfare 2’nin ilk fragmanını paylaşan Activison, oyunu nihayet ön siparişe açtı. Call of Duty Modern Warfare 2 Türkiye fiyatı ne kadar?
Call of Duty Modern Warfare 2 ön sipariş fiyatı
Geçtiğimiz hafta oyunun fragmanı yayınlanmış ve uzun bir aranın ardından Steam’e geleceği müjdesini almıştık. 28 Ekim tarihinde çıkış yapması planlanan yeni Modern Warfare 2 için ön sipariş süreci başladı. Call of Duty Modern Warfare 2 ön sipariş fiyatı 699 TL olarak belirlendi.
Steam haftanın en çok satanlar listesi açıklandı!
“Call of Duty’de yeni bir dönem başlıyor” sloganıyla Steam’de erişime açılan yeni Modern Warfare 2, iki ayrı sürüme sahip. Oyunun standart fiyatı 699 TL, Vault Edition ise 779 TL fiyat etiketiyle geliyor. Oyun içerisinde hikaye modu, çok oyunculu mod ve hikaye tabanlı eşli Spec Ops sunulacak.

Activision’ın açıklamasına göre, yeni oyunla birlikte CoD 2.0 olarak adlandırılan bir döneme girildi. Bu, 2019 yılında erişime açılan Modern Warfare ile serinin yepyeni bir şekilde sunulmaya başlandığı anlamına geliyor.

Steam’de yer alan açıklamaya göre; yepyeni silah tutuş mekanikleri, gelişmiş yapay zeka, yeni silah atölyesi ve grafiksel yenilikler oyuncuları bekliyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin konusu henüz belirsiz. Ancak daha önceki sızıntılar, Kolombiyalı uyuşturucu karteliyle savaşan özel kuvvetleri oynayacağımızı gösterdi. Henüz doğrulanmadı, ancak yeni Modern Warfare 2 için uygun gibi görünüyor.

Modern Warfare 2’de Görev Timi 141; Kaptan John Price, Simon “Ghost” Riley, John “Soap” MacTavish, Kyle “Gaz” Garrick ve Meksika Özel Kuvvetleri’nden Albay Alejandro Vargas gibi ikonik karakterler ile geri dönecek.

Shiftdelete / Gamegar

By admin

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber