KILIÇDAROĞLU’NA TEPKİ

PKK Kılıçdaroğlu’na açık destek verdi. Bay Bay Kemal, benim milletim teröristlerle birlik olanları desteklemez.

Bay Bay Kemal talimatı Kandil’den alıyor. Pazar günü Kandil’den talimat alan Bay Bay Kemal’e cevabını vereceksiniz. Terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele gerekir. 

Gelin 28 Mayıs’ta gelin birilerinin sizin iradesini çantada keklik gibi görmelerine itiraz edelim. Görüşlerimiz farklı da olsa ülkemizin bekası konusunda aynı hassasiyete sahibiz. Biz sırtımızı halka yaslıyoruz. Ülkemize aşkla hizmet ediyoruz.

Terörü ancak biz bitiririz. Terörü Bay Bay Kemal artırır. Onun öyle bir derdi yok.

“HEM EKREM’E HEM BAY BAY KEMAL’E DERSİNİ VERMENİZ LAZIM”

Bay Bay Kemal ne yaptı? Musluk açtı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi onun partisinin değil mi? Hiçbir şey yaptılar mı? Yağmur yağınca İstanbul’u sel götürüyor. Nerde başkan Bodrum’da, İsveç’ta kayakta. Bir de pazarcıyla tartışmaya girip onu zabıtaya götürüyor. Böyle idarecilik olur mu? Bırakıyor belediyeyi, gidiyor Van’a. O bir taraftan hanımı bir taraftan PKK işareti yapıyor. Pazar günü hem Ekrem’e hem Bay Bay Kemal’e dersini vermeniz lazım.

Bay Bay Kemal Okmeydanı SSK Hastanesi’ni batıran adamdır. Savaş Ay, keşke yaşasaydı bu günleri görseydi. Hastane yönetemeyen adam ülkeyi yönetebilir mi?

Onlar Batı’da vatan, millet edebiyetı yapıp Doğu’da PKK’ye selam verirken, biz hizmet ürettik. Onlar kalp işareti yapmayı becerene kadar biz bu ülkeyi eserlerle donattık.

“SIĞINMACILARIN ONURLU VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE DÖNMELERİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

Göçem meselesi ile ilgili çalışıyoruz. Suriye’de terörden arındırdığımız bölgeler 550 bini aşkın Suriyeli geri döndü. Katar’ın desteğiyle konutların tamamlanmasının ardından bir milyona yakın Suriyeli daha gidecek. Sığınmacıların güvenli ve onurlu bir şekilde dönmesini sağlayacağız. Bunu da milletimizin desteğiyle sağlayacağız.

Bu CHP LGBT’ci mi? PKK LGBT’ci mi? İYİ Parti LGBT’ci mi? Evet. Peki bu LGBT Cumhur İttifakı’na sızabilir mi? Hayır. Ailenin kutsiyetine inananlar olarak asla taviz vermeyeceğiz. LGBT’ciler kimlerle yatıp kalkmaya devam ediyorlarsa öyle devam etsin.”

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları chat sohbet net Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet