Twitter’ı birçok yoğun tartışma ve davalar arasında 44 milyar dolara geçtiğimiz sene satın alan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, platformda ödemelerin de rahatlıkla yapılacağı bir sistemin olmasını istediğini belirtti.

“Para sadece bilgidir”

Twitter’ı “her şeyin olduğu bir uygulama” haline getirmek ve buna da “X” ismini koymak istediği bilinen Musk, platformda katıldığı bir “Spaces” yayınında şu ifadeleri kullandı:

“Vâr olan finansal sistemler artık eski ve kullanışsız. Geliştirilmesi gereken çok fazla bölümü var. Aşırı merkezi ve heterojen… Bizim şu anda başka bir sisteme ihtiyacımız var. Buna potansiyelimiz olduğunu düşünüyorum. Eğer daha iyi bir ürün varsa bu kullanılır. Her şeyi yok edip baştan yaratmaya gerek yok. Para sadece bilgidir. X için sahip olduğum vizyondaki şiirsel tek şey bu söz olacak”

Bilindiği üzere Twitter bir süredir ABD’de ödemelerle ilgili lisans alma çalışmaları yapıyor. İçinde kripto paraların da olduğu bir sistem geliştirmek isteyen şirket yoğun şekilde ödeme entegrasyonu için mesai yapıyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet