Dün 1100 Ether’i aklamak üzere Tornado Cash’e gönderen ve 20 milyon dolarlık ödülü kabul etme konusunda talepleri cevapsız bırakan Euler Finance, hacker’ı kayıp yaşayan bir kullanıcıya ise “merhamet” gösterdi.

“Tüm birikimlerimi kaybedeceğim”

Bir kullanıcı hacker’a gönderdiği zincir üstü mesajda, ödülün reddedilip fonların geri gönderilmemesi durumunda tüm hayat birikimlerini kaybedeceğini ve kendisinin de çok mütevazı bir kişilik olduğunu dile getirdi:

“Lütfen fonların %80-90’lık kısmını geri göndermeyi bir düşünün. Tüm hayat birikimlerim buradaki 78 wstETH’den oluşuyordu. Ben bir milyoner ya da balina değilim. Mütevazı bir insanım. Şu anda içine düştüğüm durumu tahmin edemezsiniz. Tamamen dağılmış durumdayım”

Bu mesajın ardından ise hacker, adeta merhamet gösterdi ve bu kişinin adresine 100 Ether (yaklaşık 160 bin dolar) yolladı. Hacker’ın bu kişiye çaldırdığından 22 ETH daha fazla yollaması da gözlerden kaçmadı.

Hacker’ın bu anlamda iyi niyet göstermesi fonların da bir bölümünü geri gönderme konusunda diğer kayıp yaşayanlara ve Euler Finance’e umut verdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Çemberleme Makinaları