Geçtiğimiz hafta ABD’de kapatılan ve el konulan iki banka Silikon Vadisi ve Signature için son teklif gününün yarın olduğu açıklandı. ABD Federal Mevduat Sigorta Fonu (FDIC) yaptığı duyuruda iki şirketi satın almak isteyen bankalara yarına kadar süre verdiğini belirtti.

FDIC, pazar günü Silikon Vadisi Bankası’nı satma girişiminde bulunmuş ancak başarısız olmuştu. Reuters’ın geçtiği bilgiye göre; iki bankayı da tüm varlıklarıyla satmayı hedefleyen FDIC, belli bölümler için teklif gelmesi halinde bunları da kabul edebilir.

Reuters’ın iki kaynağına dayandırdığı haberine göre ayrıca, iki bankanın finans detaylarına ise sadece bankacılık lisansı olan şirketlerin ulaşabilmesine izin veriliyor. FDIC’nin bu adımla geleneksel bankacılık şirketlerine, diğer özel firmalara göre bir avantaj sağlamayı düşündüğü belirtiliyor.

Signature için kripto şartı

Öte yandan FDIC, Signature Bank’i almak isteyen şirketlere bir de kripto şartı sundu. Kurum, bankayı almak isteyen diğer banka ya da firmaların, kripto ile ilgili işlerden tamamen vazgeçmesini istiyor. Reuters’ın bu detaylı haberine ilişkin ne FDIC ne de iki bankadan şu ana kadar bir açıklama yapılmadı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları