Gala Games yaptığı açıklamayla V2 token airdrop’unun tamamlanmasının ardından toplamda 21 milyar adetlik (yaklaşık 637 milyon $) GALA token yakımı yaptığını duyurdu. Şirketin açıklamasında yakımın sebebi olarak topluluktan gelen muhtemel “dump ve çıkış” senaryosu endişelerini ortadan kaldırma isteği gösterildi.

Ek 15 milyar adetlik yakım

Gala 2023 vizyonu çerçevesinde de önceden 2 milyar adetlik token yakımı yapmıştı. Daha sonra 3.9 milyar adet daha yakan GALA, son yakımın ise 15 milyar adet olduğunu belirtti. Bu yakıma rağmen fiyatta yükseliş olmaması da dikkat çekti.

Gala Games yakımı kendi rezervlerindeki token’lardan yaptığını belirtirken, şu ifadeler kullanıldı:

“Ekosistem ödülleri olarak aldığımız bu token’lar aslında bizim büyüme ve ekosistemin sağlığı için tuttuğumuz rezervlerdi. Ancak topluluğun ve yatırımcıların bu token’ları hem tokenekonomi için bir sorun hem de temel bir risk olarak görmelerinden ötürü bu yakımı gerçekleştirdik”

Sonuç olarak Gala Games yatırımcıların endişelerini gidermek için belli bir süre içinde, neredeyse toplam arzın yarısına denk gelecek bir oranı yakmış oldu. GALA’nın maksimum arzı 50 milyar olarak gösteriliyordu.

“Hazine’deki tüm token’lar neredeyse bitti”

Proje yöneticilerinden olan Jason Brink ise Decrypt’e verdiği demeçte “Uzun vadede ekosistem sağlam kalacaksa, ekosistem ödülleri olmadan da proje yaşamına devam edebilir” dedi. Brink ayrıca son yakımlarla birlikte Gala rezervlerindeki tüm token’ların neredeyse bittiğini dile getirdi.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

By admin

chat sohbet net eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet Dini Sohbet
Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler