Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Huobi’nin token’ı HT, bir başka borsa KuCoin’e New York Başsavcılığı tarafından dava açılmasının ardından sert düşüş yaşadı. Fiyat dakikalar içinde 4.75 dolardan 0.31 dolara yüzde 93 oranında düşüş yaşadı ve bu seviyeden yaklaşık yüzde 1200 artışla 3.95 dolara yükseldi. HT, TSİ 00.30 itibari ile 3.95 dolardan işlem görüyor.

Huobi’den yaşanan bu fiyat hareketine ilişkin henüz bir açıklama gelmedi. Dava açılan KuCoin’in token’ı KCS’nin fiyatı yalnızca yüzde 3 düşüş gösterirken HT’de görülen sert düşüşe anlam verilemedi.

Huobi Token’ın fiyatı dakikalar içinde sert düştü, sert yükseldi (TradingView)

Huobi ve Poloniex, birleşme kararı almıştı

Dün, Huobi ile Poloniex borsası birleşme kararı almıştı. Böylece Justin Sun’ın 2019 yılında Circle şirketinden 400 milyon dolara satın aldığı Poloniex borsası pazarlama, ürün tasarımı, likidite ve müşteri hizmetlerinin de dahil olduğu birçok departmanıyla birlikte Huobi borsası bünyesine dahil oldu. Justin Sun’ın danışma kurulunda olduğu Huobi borsası, kasım ayında Poloniex ile stratejik partnerlik de kurmuştu.

KuCoin davası gündeme bomba gibi düştü

Öte yandan New York Başsavcılığı tarafından KuCoin’e açılan davada ise, borsanın eyalette kayıt dışı olarak faaliyet gösterdiği savunularak şirketin New York’taki faaliyetlerini durdurması ve eyalet kapsamında websitesine erişiminin engellenmesi istendi. Başsavcı Letitia James’in “Yasalarımıza uymayan kripto para şirketlerine karşı teker teker harekete geçiyoruz.” demesi de dikkat çekti. Bu ifade, “KuCoin’in ardından başka davalar da mı gelecek” sorusunu gündeme getirdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Sohbet Sohbet Sohbet com Sohbetci Canlı Sohbet Dünyadan Haberler Makale Dizini Borsa Haberleri Makaleler Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Çevrimiçi haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Makaleler Dizin Makalesi Mobil Sohbet mobil Sohbet Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Ücretsiz Mağaza Haber Times E haber Türk Ücretsiz Geri Bağlantılar 7/24haber Footer Backlink Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizisi Spor Haberleri Kaliteli Backlink Haber Son Dakika Haber Seo Hızları Sohbet Odaları Sohbet Antalya Boya Haber Haber Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Eski Mynet Sohbet Güncel Haberler Çemberleme Makinaları