ABD’li finans kanalı CNBC’de Mad Money adlı programı sunan Jim Cramer, yorumlarının tersine işlem açacak olan bir ETF çıkarılma talebi üzerine bugün öğle saatlerinde bir tweet attı.

42 yıllık tecrübesinin sorgulanamayacağını ve bunun kripto paralar için de geçerli olduğunu belirten Cramer şunları söyledi:

“Kripto paralar için de aynısı geçerli. Bitcoin’den elde ettiğim kazançlarımla çiftlik, Ethereum’dakilerle ise tekne aldım. Hepsi resmi olarak da beyan edildi. Her şey açık. Evet, benim görüşlerimin tersine yatırım yapmanızı istiyorum. 42 yıl boyunca bu işleri yapıp da her yıl para kaybedilmez”

Bilindiği üzere dün ABD merkezli bir danışmanlık firması olan Tuttle Capital Management, Inverse Cramer ETF (SJIM) ve Long Cramer ETF (LJIM) adındaki iki adet borsa yatırım fonunu başlatmak için SEC’ye başvuruda bulunmuştu. Bu ETF’lerden SJIM, Cramer’ın yaptığı yatırım yorumlarının tersine doğru hareket etme prensibiyle çalışacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet