Tyler ve Cameron Winklevoss ikizlerinin yönettiği Gemini borsası, Avrupa merkezi olarak İrlanda’yı seçerken, ünlü yöneticiler ülke başbakanı ve Endüstriyel Gelişim Bakanı’yla bir görüşme gerçekleştirdiler.

“Avrupa’ya açılan kapımız olacak”

Toplantı sonrası, Avrupa için MiCA regülasyonlarının çok önemli olduğunu belirten Winklevoss ikizleri, “MiCA yapılması gerekendi. Getirilmesi gereken bir regülasyonlar bütünüydü. Doğru yapıldı. 2025 yılında bu kurallar uygulanmaya başladığında İrlanda bizim Avrupa’ya açılan kapımız olacak” dedi.

“Düşmanca bir ortam görürsek ayrılırız”

İrlanda adımından bir gün sonra The Telegraph’a bir de röportaj veren ikizler, tüm yaşananlara rağmen ABD’de kalma kararı aldıklarını ancak daha fazla düşmanca bir ortam oluşması durumunda da ülkeden ayrılabileceklerini söylediler:

“ABD’de zorlu koşullar var. Şu anda bir işin yapılması gerçekten çok zor. Biz yine de yatırımlarımıza ve hatta işe alımlarımıza devam ediyoruz. Tabii ki büyümemiz için başka hangi ülkelere yatırım yapabiliriz, ona da bakıyoruz. İngiltere bunun için iyi bir yer… Her şeye rağmen ABD’den çıkmayı düşünmüyoruz. Sonuna kadar savaşacağız. Ama düşmanca bir ortam oluşursa da bunu yaparız. Bu tür adımlar atmak herkesin hakkıdır”

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet