Terra ekosistemini desteklemek için oluşturulan kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Luna Foundation Guard (Luna Vakfı), algoritmik sabit coin TerraUSD’nin (UST) çöküşünden bu yana, kayıpları olan kullanıcıları telafi etme çabalarını sürdüreceğini belirtmişti.

Luna Vakfı, ‘devam eden ve yaklaşmakta olan davaları’ gerekçe göstererek tazminat çalışmalarını erteledi. Grup, konuyla ilgili bir tweet zincirine göre, devam eden yasal süreçten dolayı, sorunun çözümü için nihai bir tarih belirlenmediğini bildirdi.

60 milyar dolar olan varlık rezervi şimdi 105 milyon dolar

Kayıtlar, TerraUSD’nin düşüşünün ardından 60 milyar doların üzerinde varlığa sahip olan LFG’nin toplam bakiyesinin 105 milyon doların biraz üzerinde bulunduğunu gösteriyor.

Erteleme haberi, Terraform Labs şirketine yönelik devam eden soruşturmanın ortasında geldi. Güney Kore’deki yetkililer Yu soyadlı bir şirket yöneticisini tutuklandı, ancak daha sonra bir yargıç bu tutuklama kararını kaldırdı. Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon için kısa bir süre önce Güney Kore Dışişleri Bakanlığı’ndan bir bilgi paylaşımı yapılmış ve Kwon’un pasaportunu kendilerine teslim etmemesi durumunda pasaportunun iptal edileceği bildirilmişti.

LUNA Haberleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet