Ethereum Name Service (ENS) domain’i altında bulunan ve “blackrockfund3.eth” olarak adlandırılan gizemli bir kripto para cüzdanı topluluğun dikkatini çekti. Bu cüzdanın son zamanlarda piyasaya sürülen PEPE token’ı dahil olmak üzere birçok meme coin ile işlem yaptığı görüldü.

Her şeyden önce cüzdan, ismiyle dikkat çekiyor. Dünyanın en büyük varlık yönetim şirketi olan BlackRock’un ismini kullanan cüzdanın bu şirketle ilişkili olmasına ihtimal verilmiyor.

Lookonchain’in bulgularına göre, söz konusu kullanıcı, perşembe günü Binance’ten 4 adrese yaklaşık 2 milyon dolar değerinde 1.27 trilyon PEPE token çekimi gerçekleştirdi. Aktarılana göre cüzdan, daha önce PEPE işlemleriyle 10 kat getiri elde etti.

244 bin dolarlık yatırım 2.39 milyon dolarlık kâr getirdi

“BlackRock Fund” cüzdanı, geçen ay satın aldığı 1 trilyon adet PEPE ile önemli bir finansal kazanç elde etti. Bu işlem, 21 Nisan’da 244 bin dolarlık bir yatırımla gerçekleştirildi. Ortalama fiyat ise 0.0000002431 dolardı.

“BlackRock Fund”, bundan sadece iki hafta sonra, tam olarak 5 Mayıs’ta, tüm PEPE coin’lerini ortalama 0.000002627 dolardan nakde çevirerek 2.63 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir meblağ elde etti. İşlem, yaklaşık 2.39 milyon dolar net kâr getirerek ilk yatırıma kıyasla on kat getiri sağladı.

Kontrolündeki varlıklar 250 milyon doları aşıyordu

Blok zinciri verileri, “BlackRock Fund” ile ilişkili tüm cüzdanların değerinin önemli ölçüde yüksek olduğunu da ortaya koyuyor. Birden fazla blok zincirinde ana cüzdan, fiyatlar tepe noktadayken toplam değerleri 250 milyon doları aşan miktarda kripto para içeriyordu.

Bu adresin aynı zamanda hem Nyan Cat hem de Blocky Doge koleksiyonlarından bir dizi NFT’ye sahip olduğu da bildirildi.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları chat sohbet net Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet