Kripto analiz firması IntoTheBlock’un verilerine göre, Shiba Inu’nun Bitcoin ile fiyat korelasyonu, 2023’ün en yüksek seviyelerinde seyrediyor. 0.8 olarak ölçülen 30 günlük korelasyon, iki kripto paranın fiyat hareketinin birbirine çok yakın olduğu anlamına geliyor. Korelasyon katsayısı 1’e ne kadar yakın olursa bu, iki değişken arasındaki ilişkinin o kadar fazla olduğunu gösteriyor.

“Fiyat artış hızının Bitcoin’le bağlantılı olması iyiye işaret”

Haftalık grafikte, BTC yüzde 9’a yakın artarken, Shiba Inu aynı zaman diliminde daha hafif bir değişiklik yaşıyor. Shiba Inu çok değişken olmasıyla biliniyor ve meme coin’in fiyatında çok hızlı yükselişler de alışılmadık bir durum değil. Analistler tarafından, fiyat artışı Bitcoin kadar hızlı olmasa da şu anda onunla bağlantılı olması “çok iyi bir işaret” olarak yorumlanıyor.

Shiba Inu’da bugünlerde fiyatın yanı sıra teknolojik anlamda da önemli gelişmeler var. Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu’nun Layer 2 ağı Shibarium’un beta sürümü piyasaya çıkarılmıştı. Öte yandan SHIB bir dizi çevrim içi satıcıya ödeme seçeneği olarak dahil edildi. Ek olarak bugünlerde ABD’de düzenlenen dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan SXSW’de de Shiba Inu metaverse’ünün bir gösterimi yapılıyor. Tüm bunlar, kripto paranın uzun vadeli büyüme potansiyelini artırıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Sohbet Sohbet Sohbet com Sohbetci Canlı Sohbet Dünyadan Haberler Makale Dizini Borsa Haberleri Makaleler Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Çevrimiçi haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Makaleler Dizin Makalesi Mobil Sohbet mobil Sohbet Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Ücretsiz Mağaza Haber Times E haber Türk Ücretsiz Geri Bağlantılar 7/24haber Footer Backlink Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizisi Spor Haberleri Kaliteli Backlink Haber Son Dakika Haber Seo Hızları Sohbet Odaları Sohbet Antalya Boya Haber Haber Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Eski Mynet Sohbet Güncel Haberler Çemberleme Makinaları