Dünyanın her yerinde kahve içmek isteyenlerin ilk tercihi olan Starbucks, ücretsiz NFT’lerine gösterilen büyük ilgiden sonra Polygon tabanlı ilk ücretli koleksiyonunu çıkardı.

Tamamı dakikalar içinde tükendi

Dün TSİ 23.00’de Nifty Gateway platformunda başlatılan satışta 2 bin benzersiz parça yer aldı ve tamamı dakikalar içerisinde tükendi. Siren adı verilen koleksiyona ait her bir NFT, 100 dolardan satıldı. bugün TSİ 23.00’te sınırlı sayıda Siren koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Şirket, NFT koleksiyonuyla ilgili olarak “Starbucks yıllar içinde büyüdükçe, Siren de markayı ve kültürü yansıtacak şekilde uyum sağlayarak ve gelişerek bizimle birlikte oldu. En unutulmaz beş Siren ifadesinden esinlenen bu koleksiyon, Siren’in Seattle’ın yerel ünlüsünden saygın bir küresel ikona uzanan yolculuğunun izini süren 2 bin benzersiz parçadan oluşuyor.” dedi.

Starbucks’ın bildirdiğine göre, bu koleksiyon yalnızca mevcut Starbucks Odyssey üyelerine sunuluyor. Üye olmayanlar ise bekleme listesine yönlendiriliyor.

Bu arada, tek bir kullanıcı tarafından en fazla iki premium NFT pulu satın alınabiliyor. Her biri, bir Odyssey hesabının “seviyesini yükseltmek” ve daha fazla hediyenin kilidini açmak için kullanılabilecek bin 500 ekstra puanla birlikte geliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Sohbet Sohbet Sohbet com Sohbetci Canlı Sohbet Dünyadan Haberler Makale Dizini Borsa Haberleri Makaleler Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Çevrimiçi haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Makaleler Dizin Makalesi Mobil Sohbet mobil Sohbet Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Ücretsiz Mağaza Haber Times E haber Türk Ücretsiz Geri Bağlantılar 7/24haber Footer Backlink Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizisi Spor Haberleri Kaliteli Backlink Haber Son Dakika Haber Seo Hızları Sohbet Odaları Sohbet Antalya Boya Haber Haber Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Eski Mynet Sohbet Güncel Haberler Çemberleme Makinaları