Kombinlerinizi oluşturun

Tatil bavulunuza koyacağınız ürün, gerçekten kombin yapabileceğiniz parçalar olmalı. Şortlar, akşamüstü için ince hırkalar, baskılı tişörtler ve bunlarla kullanabileceğiniz aksesuarları  belirleyip iç içe yerleştirin. Böyle ne giyeceğinizi düşünmeyecek o zamanınızı havuz kenarında değerlendireceksiniz.

Elbiselere daha çok şans verin

Tatilde uğraşılmış şıklık yerine uğraşılmamış şıklık yaratmak gerekir. Bunun içinde en kolayı elbiselerdir. Hem daha az yer kaplar hem de bir kaç aksesuarla elbisenizi gece de giyebilirsiniz. İkisi plaj sonrası giyebileceğiniz günlük, ikisi de gece için uygun payetli elbiseler, bronz teninize çok yakışacak.

Koyu renklerden uzak durun

Söz konusu yaz tatiliyse azla koyu renkler seçmemenizi öneririz. Belki sadece gece için siyah mini bir elbise olabilir. Çiçek desenli elbiseler, şortlar, jean gömleklerle çok daha genç ve dinamik görüneceksiniz.

Aksesuarsız asla

Aksesuarlar, en sıradan kıyafetleri bile havalı gösterme gücüne sahip. Kalın bilezikler, gözlükler, kalabalık ip kolyeler, halhallar, saç bantları, şapkalar… Listenizde yoksa hemen ekleyin. Ancak plajda aksesuarlarınızı minimum kullanın. Uzun bir ip kolye, birkaç bileklik ve halhal yeterli olacaktır.

Her şeyi dozunda kullanın

Tatilde nasıl aşırı rahatlık hoş değilse, aşırı bakım da aynı. Havuz kenarında topuklu terlik giymek, ancak şehirde bir kokteylde giyilebilecek elbiseler giymek, ayna karşısında saatler geçirmiş gibi görünmek tatil beldelerinde görgüsüzlük sayılır. Mümkün olduğunca özenilmemiş bir şıklık sergilemeye özen gösterin. Bakımlı saçlar, hafif bir makyaj, şort ve parmak arası sandaletlerle her yerde ışıldayacağınızdan emin olun.

By admin

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber