SEC’nin yatırım sözleşmesi davası açtığı kişi ve kurumlara TRON kurucusu Justin Sun da eklenirken, kripto endüstrisinin ünlü isminden ABD’li kuruma Twitter üzerinden yanıt geldi.

“Tanınmış kişileri hedef alıyorlar”

SEC’nin son dönemde yaptığı hamlelerde kripto para endüstrisinin tanınmış kişilerini hedef aldığını belirten Sun, açılan davanın haksızlık olduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“SEC’nin bugünkü şikayeti, blok zinciri ve klripto para alanındaki tanınmış sektör oyuncularına karşı yapılan hamlelerin son örneğidir. Biz bu adımın bir haksızlık olduğunu düşünüyoruz. SEC’nin regülasyon çalışmaları hala emekleme aşamasında ve bunların ciddi şekilde geliştirilmesi gerekiyor. Bu çok net. Kripto alanını regüle etmek isteyen ve bu konuda şeffaf kurallar koyan her hükumet ve kurumla çalışmaya hazırız. Örnek olarak Dominik Cumhuriyeti, TRX ve BTT’yi resmi para olarak kabul etmişti”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları chat sohbet net Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet