TRON tabanlı JUST ekosistemi 4600 BNB’lik hack saldırısı yaşadı. Siber güvenlik şirketi Peckshield’ın verdiği bilgilere göre hacker, çaldığı 7100’den fazla BNB’nin 4600’ünü Tornado Cash’e yolladı. 2555 BNB ise şu an için hala hacker’ın cüzdanında duruyor.

TRON blok zinciri üzerinde yaratılan bir DeFi ekosistemi olan Just’ın neredeyse tüm ürünleri Juststable adlı platformda bulunuyor. Ekosistemin USDJ ve JST olmak üzere iki adet token’ı mevcut.

Hatırlanacağı üzere Haziran ayında Moskova’daki bir mahkeme, META’nın, “aşırılık yanlısı olduğu” yönündeki kararına olan itirazını da reddetmişti.

TRON blok zinciri şu anda kilitli varlıklar bazında en büyük ikinci blok zinciri olarak önplâna çıkıyor. Birinci sıradaki Ethereum’da 31 milyar dolar, TRON’da ise 5.5 milyar dolarlıkvarlık bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

By admin

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet