Sosyal medyada geniş takipçi kitlesine sahip çiftler arasında Fatma ve Hassan Nuruoğlu da yer alıyor. Ancak bu çiftin, diğerlerine nazaran farklı bir noktası var. Çünkü Fatma, birçok yaşıtının aksine eşini Türkiye’den değil Afrika’dan seçti.

“İMKANSIZ AŞK” DEDİLER

İkilinin ilişkilerini sosyal medyada duyurmasının ardından çok sayıda olumsuz yorum yapıldı. Sosyal medya kullanıcıları çift için “İmkansız” yorumlarını yaptı. Fakat Fatma ve Hassan yılmayarak yuvalarını kurdu.

ŞU ANDA İKİ ÇOCUKLARI VAR

Çiftçin şu anda iki çocuğu var. Son günlerde TOKİ’den aldıkları evle ilgili paylaşımlar yapan çift, mutlu şekilde hayatlarına devam ettiklerini belirtiyor. Fatma ise eşiyle ilgili gelen eleştirilere çok net tepki koyuyor.

“HEPİMİZ ADEM’İN ÇOCUKLARIYIZ”

By admin

Sohbet Sohbet Sohbet com Sohbetci Canlı Sohbet Dünyadan Haberler Makale Dizini Borsa Haberleri Makaleler Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Çevrimiçi haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Makaleler Dizin Makalesi Mobil Sohbet mobil Sohbet Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Ücretsiz Mağaza Haber Times E haber Türk Ücretsiz Geri Bağlantılar 7/24haber Footer Backlink Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizisi Spor Haberleri Kaliteli Backlink Haber Son Dakika Haber Seo Hızları Sohbet Odaları Sohbet Antalya Boya Haber Haber Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Eski Mynet Sohbet Güncel Haberler Çemberleme Makinaları