Miami’deki Bitcoin Konferansı başlarken birçok ünlü isim de organizasyona katılıyor. Michael Saylor’dan ABD başkan adayı Robert F. Kennedy’ye, Jordan Peterson’dan birçok ünlü iş adamına kadar önemli isimler konferansta yer alıyor.

Bu isimlerden biri de yaklaşık 70 yıldır hizmet veren finansal ürün ve yatırım danışmanlığı firması Van Eck’in CEO’su Jan Van Eck…

“SEC engellemek için her şeyi yapar”

Yönettiği şirket daha önce birçok kez Bitcoin spot ETF başvurusu yapan ve ret cevabı alan Van Eck, kısa vadede SEC’nin böyle bir ürünü onaylamasını beklemediğini belirtti ve şunları söyledi:

“SEC, Grayscale davasını kaybetse bile tek yapacakları, engel koymaya devam etmek olacaktır. Ben önümüzdeki 1.5 senelik dönemde bir onay beklemiyorum. Çok fazla regülasyon araçları var. Engellemek için her şeyi yapacaklardır”

Hep reddedildi

Bilindiği üzere VanEck şirketi uzun yıllardır SEC’ye spot Bitcoin ETF başvurusu yapıyor ve bunların hepsinde ret cevabı aldı. Şu ana kadar spot Bitcoin ETF’lerini tamamen reddeden SEC, piyasa manipülasyonunu kabul etmeme sebebi olarak gösteriyor.

VanEck şirketi, 2017, 2018, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında spot Bitcoin ETF başvurularında bulunmuştu ve hep ret cevapları almıştı.

Şirket ayrıca 2021’in sonlarında “VanEck Bitcoin Strategy ETF” ürünüyle vadeli Bitcoin fiyatına dayalı bir borsa yatırım fonu başvurusunda bulunmuş ve SEC’den de onay almıştı.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

By admin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet